Slágermúzeum és klubdélután – 2015. október 17-én, 15 órától.

Posted by on 2015. október 3.

Kedves Olvasó!
Szövetségünk színház termében 2015. október 17-én klubdélutánt rendezünk, melyre téged is szeretettel meghívunk.
15 órától Záray Márta és Vámosi János nagy lemezeiről adunk elő örökzöld dallamokat, természetesen a huncut kettősök sem maradnak el.
16 órától a klubdélutánt színesíti a zene, tánc,  a mulatságos zsákbamacska sorsolás és a büfé.
a karaoke rajongók minden óra 00 perctől, óra 15 percig énekelhetnek, előzetes egyeztetés után.
Belépő díj: 300 Forint.
A Magyar Vakok és Gyengén látók Országos Szövetségének támogatásával egy programsorozatot indítottunk, amelynek célja, hogy már ismert, akadálymentes környezetben látogathassanak programokat tagtársaink.
Gyere el, és érezd magad jól, mert a buli fergeteges lesz!
Helyszín: Budapest, 14. kerület, Hermina út 47, a Vakok És Gyengén látók Országos Szövetségének székháza.
A rendezvény házigazdái: Farkas Péter és Fabók Judith
Szervezők elérhetősége: +36703810000