Rendezvény augusztus 20-án

Posted by on 2022. augusztus 12.

Kedves Olvasó!

Alapítványunk rendszeres rendezvényei közé tartozik Magyarország nemzeti ünnepe , az államalapítás és az államalapító Szent István
emlékére tartott megemlékezés, amelyhez az idén is a Budapest városligeti Vakok kertje biztosítja a védett és igényes helyszínt. 2022. augusztus 20-án, 10.00-20.00 között szeretettel várjuk tagtársainkat és kísérőjüket az egész ország területéről. Az ünnephez méltó megnyitóval, családbarát programmal, izgalmas feladatokkal és játékokkal készülünk.
A SPAR Magyarország által adományozott ajándékkártya felhasználásával, virslivel és hűsítővel vendégeljük meg a megjelenőket.
A vetélkedők nyerteseit értékes díjjal jutalmazzuk.
A program részletei:
1. Ünnepi megnyitó;
2. Alkalomhoz illő énekes produkciók, zongora kísérettel;
3. “Én vagyok a pont” Braille vetélkedő;
4. Szabad foglalkozás, A kertben található vak ping-pong , a lengőteke, a fészekhinta és egyéb eszközök felkeresésével.
5. tagtársaink 80-90-es évek slágereiből adnak elő;
6. számokból betűk – Braille vetélkedő;
7. Népszerű operett slágerek – Fabók Judit és Farkas Péter előadásában;
8. Bemutatjuk hogyan hajtogass lufi állatokat és figurákat;
9. Játék zsonglőr eszközökkel;
10. Budaiegyveleg – énekes produkció zongora kísérettel;
Szívből reméljük , hogy elnyertük bizalmukat és megjelenésükkel megtisztelik rendezvényünket.
Jó egészséget kívánva:
Vakbarát Alapítvány