Beszámoló a Vakbarát Alapítvány 2022-es Farsangi Mulatságáról

Posted by on 2022. március 2.

Beszámoló a Vakbarát alapítvány ,Lipták Villában megrendezett , 2022-es kalandos farsangi mulatságáról.

Várakozásunkat felül múlta a vendégeink lelkesedése a standjaink iránt , ahol kipróbálhatták többek közt tapintható , kirakós játékainkat , zsonglőr eszközöket , és a lufi hajtás, lufi pukkasztás művészetét is. Fiatal résztvevőink körében nagy népszerűségre tett szert a virágbot , de a homok labdák is széles mosolyt csaltak az arcokra.

Néhány puzzle fejtörést okozott még a leggyakorlottabbaknak is , viszont a képfelismerés akadályait mindenki könnyedén vette. Az ízlelő verseny csoki készlete már az első órában megfogyatkozott elsősorban a gyermek hadnak köszönhetően és azoknak is akiknek már csak a kávékrém megfejtése maradt. Az ízek mellett illatokkal lehetett kísérletezni, illetve ízletes tea variációkkal és fánkkal. Mintha csak a teák is versenyeztek volna , a mézeskalács íz vitte a mezőnyt , sürgetve Margót az újra – újra főzéssel. Örültünk a szuper dal választásnak, illetve azoknak  a bátor jelentkezőknek, akik karaoke énekléssel emelték a rendezvény hangulatát. A 3 órás rendezvényt tombolával zártuk , bízunk benne ,hogy a humoros apróságok kellemes emlékként maradnak meg látogatóink szívében.

Képek:

A képen az asztalok láthatóak. A képen Paulina mutatja be az egyik játékot. A képen az asztalok láthatóak. A képen az Alapítvány vezetői láthatóak. A képen a teás asztal látható. A kéen a lufifújó asztal és Ádám látható. A képen egyik résztvevő énekel. A képen az Alapítvány vezetői láthatóak. A képen az asztalok láthatóak. A képen a dj látható. A képen a tapinható játékok láthatóak.