PC klub és klubdélután 2013

Posted by on 2013. március 17.

Meghívó!

Március 17-én 15 órától 17 óráig letesszük a PC klub alapjait, majd ezt követően klubdélután a szokásos módon, lehetőség lesz az ismerkedésre, szórakozásra, kikapcsolódásra. A PC klubban a számítástechnika, mobiltelefonok, képernyőolvasó prograinternet, audió,- és videótechnika kisebb-nagyobb trükkjeivel, fogásaival szeretnénk foglalkozni. Olyan tapasztalatokat oszthatunk meg egymással, amely segíti, hogy mindinkább lépést tarthassunk a mai beszélő eszközökkel. A látássérülteknek is az informatika a jövő! – mondom sokszor, és így is gondolom! Várunk szeretettel a klubba minden informatika kedvelőt, és mindenkit, aki tanulni, fejlődni akar a számítástechnika területén! Ha csak kikapcsolódni szeretnél, akkor gyere 17 óra után és egy fergeteges party-ban vehetsz részt 23 óráig.

Belépő díj nincs.
Helyszín: 4. kerület István tér 3.
Telefon: 06 70 381 00 00

Üdvözlettel: