Önkéntes segítőt keresünk

Írta 2017. szeptember 1.

Segítenél? A Vakbarát Alapítvány Önkénteseket keres
Alapítványi önkénteseket keresünk, fiatalokat és idősebbeket egyaránt, akik szívesen részt vennének civil szervezetünk életében, segítve az Alapítvány látássérültek érdekében végzett munkáját. Lelkesedés, jókedv szükséges, külön előny, ha elhivatottságot érzel arra, hogy önkéntes munkáddal segítsd Alapítványunk mindennapi munkáját és a Vakbarát Alapítvány célcsoportját. A vállalkozó kedvűek egy rövid motivációs levéllel jelentkezzenek a vakbaratalapitvany@gmail.com email címen, vagy a +36703810000 telefonszámon. A levélben a következő kérdésekre is választ várunk:

Neved:

Életkorod:

Lakóhelyed:

Iskolai végzettséged:

Nyelvismereted:

Mit tartasz fő erősségeidnek:

Milyen önkéntes munkát végeznél szívesen: ügyintézés, szervezés, iratrendezés, informatikai munka, weboldalszerkesztés, a látássérültekkel való kapcsolattartás, adománygyűjtés, rendezvényeinken való sokrétű segítés, marketing munkában való részvétel, projektmenedzselés, stb.

Kifejtheted saját ötleteidet is, amellyel segítenéd előre menetelünket, a munkánk hatékonyságát.

Köszönettel:
Farkas Péter Vakbarát Alapítvány elnök.